جعبه های کاغذی مخصوص کادو

امروزه جعبه های کاغذی از انواع مختلفی با هدف هدیه، حمل و نقل و بسته بندی تشکیل شده است. با این حال محبوب ترین جعبه ها جعبه های هدیه کرافت هستند که می توانند برای محصولات مختلف موجود در بازار استفاده شوند. استفاده های مختلف از جعبه هدیه کرافت تغییر بزرگی در صنعت ما ایجاد می کند.

راحت است که بتوانید برای بسیاری از محصولات درخواست دهید. جعبه کادویی شیک هدیه کرافت بسته بندی مورد علاقه بسیاری از خرده فروشان و کاربران است. با این حال، جعبه های کارتن سفارشی در بازار فعلی متنوع هستند.

اولین مزیت جعبه هدیه بسته بندی سازگار با محیط زیست است زیرا جنس آن کاج مرغوب است. در نتیجه، این جعبه هدیه کرافت کاملاً قابل بازیافت است.

علاوه بر این، استحکام جعبه هدیه کرافت می تواند به طور موثری از محصولات موجود در آن در طول فرآیند حمل و نقل محافظت کند. هنگامی که جعبه های هدیه کرافت با کیفیت بالا تولید می شوند، بخش مهمی از خمیر چوب کاج وجود دارد. بنابراین، محیط زیست برای مواد مورد استفاده برای تولید مقوا مضر نیست.

شکی نیست که جعبه کادویی مقوایی به خاطر ماده استفاده شده که کاغذ کرافت است نامگذاری شده است. در هر صنعت مقدار زیادی از انواع کارتن از کاغذ کرافت تولید می شود. این  جعبه کادویی قلبی با تنوع زیاد مزایای زیادی در زندگی روزمره به ما می دهند.

10 نوع جعبه هدیه کرافت معمولی

نوع جعبه های هدیه کرافت کشویی
این نوع جعبه هدیه کاغذی قابلیت جمع شدنی دارد. این جعبه ها، شامل یک کشوی کشویی و یک آستین، به طور گسترده با یک قطعه کاغذ کرافت با قابلیت تاشو استفاده می شود.

علاوه بر این، از پلاستیک شفاف نیز برای ساخت آستین استفاده شده است. به طور کلی انواع رنگ ها و ابعاد برای این جعبه هدیه کاغذی در زمینه بسته بندی اعمال می شود.

 

نوع جعبه هدیه کرافت برای نمایش پیشخوان
مشخص است که این جعبه های کاغذی در اکثر مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. جعبه هدیه همیشه در قفسه های فروشگاه های شیرینی، لوازم آرایشی، تزئینی و فروشگاه های مواد غذایی قرار می گیرد.

نقش اساسی در جذب مشتریان بالقوه و همچنین تبلیغ خرید آنها دارد. فروشگاه های برند معروف با هدف تبلیغات از این جعبه ها در میز پذیرش استفاده می کنند. این نوع جعبه کادو جواهرات برای فروشندگان کاملاً آشنا هستند زیرا به فضای زیادی برای نمایش نیاز ندارند. برای مناسب بودن با کالاهای متنوع موجود در بازار، این جعبه های هدیه کرافت برای نمایش پیشخوان را می توان به اندازه و شکل یک پوستر تبلیغاتی سفارشی کرد. این یک استراتژی عالی برای تبلیغ برند شما به مشتریان است.

نوع جعبه های هدیه کرافت برای جواهرات
جواهرات معمولاً در بسته بندی های لوکسی قرار می گیرند که از نئوپان سفت و سخت یا مواد پلاستیکی ساخته شده است. علاوه بر این، از جعبه های مقوایی نیز در زمینه جواهرات استفاده می شود.

بهترین راه برای کسب سود، استفاده از بسته بندی اقتصادی برای محصولات است، بنابراین جعبه های هدیه جعبه مناسبی برای کسب و کار جواهرات دست ساز هستند. هنگامی که جعبه های جواهرات برجسته ای برای محصولات داشته باشید، برند شما شما را از رقیب خود متمایز می کند.

لازم است زیورآلات خود مانند انگشتر، گوشواره و گردنبند را در یک جعبه کادو فانتزی ساده و سفید رنگ با درج فوم نگهداری کنید تا نه تنها محافظت شود بلکه زیبایی بیشتری نیز داشته باشد.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. ضرورت وجود گاو صندوق
    2. صنعت جوشکاری هند
    3. حوضه مدیترانه مناطق اصلی تولید زیتون پرورده
    4. تسلا رباتی ساخت که می تواند ذرت شیرین بخورد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.