موکت دانیال
خانه / موکت تافتینگ / قیمت موکت تافتینگ | عرضه کننده انواع موکت پرز بلند

قیمت موکت تافتینگ | عرضه کننده انواع موکت پرز بلند

قیمت موکت تافتینگ یا پرز بلند با توجه به مزیت هایی که در آن وجود داشته اعلام می شود. لذا بهتر است قبل از خرید از عرضه کننده های این نوع موکت مشاوره گرفته و بهترین تولیدات را به صورت مشخص خریداری نمود.

قیمت موکت تافتینگ

موکت از جمله مهمترین کف پوش هایی ست که می توان آن را جایگزین بسیاری از مدل های سنتی مانند گبه و گلیم دانست. این تولیدات با توجه به ساختار و کیفیتی که داشته از دوام مطلوب برخوردار هستند. به این ترتیب می توان استفاده بسیار خوب از آنها در محیط های مختلف برد.

امروزه موکت در کارخانه هایی تولید می شود که در زمینه تولید و عرضه آن عملکرد خوبی داشته و همواره بهترین ها را ارائه می دهند. این کارخانه ها توجه خود را به نیاز بازار داشته و براساس نیاز مشتریان خود بهترین تولیدات را راهی بازار می کنند.

عرضه کننده انواع موکت

عرضه انواع موکت در بازار این شرایط را رقم زده تا متقاضیان محصولی خوب و استاندارد را با هزینه مشخص خریداری کنند. به این ترتیب هر نوع موکت با مزیت های خوب در اختیار عرضه کننده ها قرار گیرد، می توان با استقبال خوب آن را همراه دید. به این ترتیب شرکتهای عرضه کننده بزرگ و شناخته شده تولیداتی باکیفیت و مرغوب را راهی بازار می کنند.

همانطور که می دانید انواع موکت با تنوع رنگ و زیبایی راهی بازار می شود. در این صورت خریداران می توانند انتخاب خوبی داشته و بهترین ها را مورد توجه قرار دهند.

فروش عمده موکت تافتینگ

موکت های تافتینگ از جمله مدل های جدید بوده که به دلیل داشتن پرز های بلند، نرمی مطلوب داشته و می توان استفاده بسیار خوب از آنها برد. این موکت ها در بسیاری از مکان ها جایگزین فرش نیز شده و به دلیل طول عمر زیاد به راحتی از آنها می توان بهره گرفت.

در بازار ایران می توان شاهد فروش عمده انواع موکت تافتینگ با طرح ها و مدل های شیک و زیبا بود. به همین دلیل عرضه کننده ها شرایطی را رقم زده تا محصولاتی خوب و استاندارد را ارائه دهند.

موکت تافتینگ برای مکان های مختلف پیشنهاد می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • خانه های مسکونی
 • دفاتر کار
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • فرودگاه ها
 • مجموعه های پذیرایی

به همین دلیل می توان بهره گیری از این نوع موکت ها را آن طور که باید و شاید در برنامه داشته و محصولاتی خوب و استاندارد را با مشورت از سوی عرضه کننده ها در اختیار داشت.

قیمت موکت تافتینگ ایرانی

موکت های تافتینگ را شرکت های ایرانی نیز تولید می کنند. این کارخانه ها با هدف رقابت در بازار فعالیت داشته و همواره تولیداتی استاندارد و درجه یک را راهی بازار می کنند.

موکت های تافتینگ ایرانی دارای مزیت هایی بوده که سبب افزایش توجه از سوی خریداران مختلف شده اند. از این رو هم قیمت روز آنها مناسب تر اعلام می شود و هم به صورت تضمین شده و از سوی نمایندگی های رسمی راهی بازار خواهند شد.

برخی از برندهای معتبر موکت تافیتنگ ایرانی عبارتند از:

 • ظریف مصور
 • پالاز
 • موکت بابل
 • پارس موکت
 • نگین مشهد

خرید مستقیم موکت پرز بلند جدید

موکت های پرز بلند همواره با طرح ها و مدل های جدید در مراکز خرید ارائه شده و می توان فروش خوبی از آنها را شاهد بود. تنوع رنگ بندی و زیبایی از مهمترین موضوعاتی ست که در سالهای اخیر سبب افزایش توجه خریداران عمده موکت پرز بلند شده است.

خرید مستقیم انواع این موکت ها از نمایندگی های رسمی و معتبر این امکان را ایجاد کرده تا محصولی استاندارد و درجه یک را با کمترین قیمت خریداری نمود. بعلاوه در انتخاب مدل های جدید و امروزی راحت تر اقدام نموده و تولیداتی درجه یک و زیبا را آن طور که باید و شاید خریداری نمود.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی موکت دانیال
شماره همراه خانم زمانی: 09120677054
شماره همراه خانم سبزبان: 09194251262
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com